MFD

Preses relīzes

Rozā lentītes draudzības gājiens Ejam kopā, lai dzīvotu!


  


Rozā lentītes draudzības gājiens Ejam kopā, lai dzīvotu!

2014.gada 25.maijs

Brīvības piemineklis – Arēna Rīga

  

  


 

Aizvadītajā svētdienā, 2014. gada 25. maijā vairākas kompānijas un apvienības vienojās kopējā labdarības gājienā “Ejam kopā, lai dzīvotu!” krūšu veselības atbalstam, kas sākās pie Brīvības pieminekļa un noslēdzās “Arēnā Rīga” ar labdarības sieviešu basketbola spēli starp Latviju un Grieķiju.

 

Arī MFD Veselības grupa aicināja savus darbiniekus kopā ar ģimenes locekļiem atbalstīt un piedalīties draudzības gājienā „Ejam kopā, lai dzīvotu!”.

“Esam lepni, ka mūsu dalībnieki, kopumā 47 cilvēki, MFD Veselības grupu pārstāvēja kuplā skaitā, tērpti firmas krāsas sarkanos krekliņos un ar sarkaniem baloniem ar MFD logo bijām pamanāmi un aktīvi! Pie Brīvības pieminekļa Biedrības “Vita” stendā tika izvietots MFD Veselības grupas stends ar informatīvo materiālu par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem, klātesošās sievietes informējām par iespēju saņemt savlaicīgu diagnostiku arī MFD Veselības grupas filiālēs, kā arī tika dalīti atlaižu kuponi ginekologa konsultācijai un ultrasonogrāfijai! Esam izturējuši un saglabājuši možu garu visas tveicīgas dienas garumā, kā arī piedalījāmies visās aktivitātēs līdz pat labdarības basketbola spēles beigām, kura vainagojās ar Latvijas komandas uzvaru! “ – saka MFD Sieviešu veselības centru “Vita” Linda Kļaviņa.

 

MFD Veselības grupa izsaka lielu pateicību un gandarījumu visiem dalībniekiem par piedalīšanos gājienā krūts veselības atbalstam! Tas vēlreiz pieradīja to, ka varam būt atsaucīgi, pozitīvi un vienoti, atbalstot ne tikai šāda veida pasākumus cēlu mērķu popularizēšanai, bet arī būt saliedēti, kas ir būtiski MFD Veselības grupas kopīgu mērķu sasniegšanai!

 

Ļoti ceram, ka nākamgad mēs būsim tikpat aktīvi un varbūt pat vēl aktīvāki, jo krūts veselības dienas mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību sieviešu veselībai un vēl vairāk sieviešu pasargāt no vēlīni diagnosticēta krūts vēža! Iespējams, tieši šī diena kādai sievietei izglābs dzīvību!

 MFD Veselības grupa uzsāka savu darbību vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 350 000 pacientu dažādās vietās Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. MFD Veselības grupu pārstāv mūsdienīgi veselības aprūpes centri un doktorāti: Veselības centrs „Pārdaugava”, „Iļģuciems”, „Dziedniecība” un „Možums-1”, plašs doktorātu tīkls, kardiocentri, diagnostikas nodaļas, sieviešu veselības centri „Vita”, zobārstniecības klīnikas „ASTRA dent” un „Nova Dent”. MFD lepojas ar modernu medicīnisko aprīkojumu un vairāk kā 700 darbinieku lielu kolektīvu. Vairāk informācijas: www.mfd.lv.


web izstrāde, interneta veikalu izstrāde un seo web hostings, .net hostings, serveru noma
Top.LV