MFD

Preses relīzes

MFD Veselības grupas ārstu bezmaksas pieņemšanas un izmeklējumi


2010. gada 26. janvāris - Katru gadu MFD Veselības grupa organizē bezmaksas akcijas, lai veicinātu un iedrošinātu iedzīvotājus veikt profilaktiskās veselības pārbaudes. Rūpējoties par sabiedrības veselības stāvokli un saslimšanu agrīnu diagnostiku, MFD Veselības grupa, organizēto akciju ietvaros, piedāvā dažādus izmeklējumus, kurus ikviens no apmeklētājiem var veikt bez maksas.

2009. gada laikā MFD Veselības centrs piedāvāja astoņus dažādus izmeklējumus.

Viena no pēdējām akcijām norisinājās Pasaules AIDS/HIV dienās, kad visās MFD filiālēs cilvēki tika aicināti nodot analīzes. Akcijas laikā nevienam dalībniekam imūndeficīta vīrusa antivielu klātbūtne netika konstatēta.

Pagājušā gada laikā MFD aicināja arī uz bezmaksas onkologa konsultāciju. Tās laikā pacientiem tika veikta ādas un gļotādas apskate, kā arī krūšu dziedzeru pārbaude. Tika konstatēts fakts, ka onkoloģijas saslimšanām cilvēki pievērš uzmanību tikai tad, kad parādās konkrēti simptomi vai sūdzības. Profilaktiskās apskates laikā tika atklāti vairāki zemādas un krūšu dziedzeru veidojumi, 10 cilvēki pierakstīti uz tālāku izmeklēšanu.

Pasaules Hroniskas obstruktīvas plaušu slimības (HOPS) dienas ietvaros, piedāvājām arī pneimonologa bezmaksas konsultācijas. Bet Pasaules Diabēta dienas ietvaros, pacientiem tika piedāvāts bezmaksas izmeklējumu komplekts cukura diabēta riska faktora noteikšanai. Šo iespēju izmantoja vairāk nekā 100 cilvēki, kas norāda uz šīs problēmas aktualitāti.

Pasaules Redzes dienā pacientiem bezmaksas tika veikta redzes pārbaude un izmērīts acu spiediens.

Ļoti aktīvi tika apmeklēta Pasaules sirds diena. Sirds slimību riska faktori tika pārbaudīti vairāk nekā 150 cilvēkiem. Trešdaļai pacientu tika konstatēti saslimšanas riska faktori. No tiem 15 pacientiem tika sniegta kardiologa konsultācija, bet pārējie tika nosūtīti uz pieņemšanu pie ģimenes ārsta. Latvijas iedzīvotājiem ir ļoti augsti sirds saslimšanu riska faktoru rādītāji, tāpēc esam priecīgi, ka MFD pacienti izmantoja iespēju veikt sirds pārbaudi bez maksas.

Eiropas Uroloģijas dienas pasākumus MFD apmeklēja cilvēki vecuma grupā no 40 līdz 60 gadiem. No tiem 36 apmeklētājiem tika konstatētas dažādas patoloģijas, bet 8 cilvēki steidzamā kārtā tika pierakstīti uz pieņemšanu pie urologa.

Akcijas „Diena cīņai ar arteriālo hipertensiju” laikā, MFD Kardiocentra telpās visiem interesentiem tika sniegta iespēja izmērīt arteriālo asinsspiedienu un saņemt ārsta konsultāciju par brīvu.

Organizējot dažādas veselības pārbaudes akcijas, mēs, nepārprotami, vēlamies, lai cilvēki velta aizvien lielāku uzmanību savai un savu tuvinieku veselībai. Varam apgalvot, ka interesentu skaits ir bijis liels un ceram, ka 2010. gadā iedzīvotāju interese būs vēl lielāka.

MFD Veselības grupa vēl visiem veselību un veiksmi 2010. gadā un informē, ka informāciju par jaunākajām MFD Veselības grupas bezmaksas akcijām ir iespējams saņemt internetā: www.mfd.lv

web izstrāde, interneta veikalu izstrāde un seo web hostings, .net hostings, serveru noma
Top.LV