MFD

Preses relīzes

MFD Veselības grupa atbalstīs Starptautisko invalīdu dienu


2011. gada 25. novembrī – Š.g.  2. decembrī, apmeklējot MFD Veselības centru „Dziedniecība” un Veselības centru „Možums-1”, visi invalīdi bezmaksas saņems atlaižu kuponus veselības aprūpes pakalpojumiem.

Aptuveni 10% pasaules iedzīvotāju, jeb 650 miljoni, ir invalīdi. Pēc Centrālās statistikas pārvaldes datiem Latvijā tie ir 139 tūkstoši cilvēki. Bieži vien sabiedrība nezina par to, cik daudziem cilvēkiem ir invaliditāte vai citi veselības traucējumi, un ar kādām problēmām viņi sastopas.

Tāpēc, lai pievērstu uzmanību problēmām, kas skar cilvēkus ar īpašām vajadzībām, 1992. gadā Ģenerālā asambleja pasludināja 3. decembri par Starptautisko invalīdu dienu (International Day of Persons with Disabilities).

Šīs dienas ietvaros, piektdien, 2. decembrī, visu grupu invalīdi, kuri ieradīsies vienā no MFD veselības centriem un uzrādīs invalīda apliecību, bezmaksas saņems atlaižu kuponu, kurš mēneša laikā sniegs iespēju saņemt maksas veselības aprūpes pakalpojumus ar atlaidi līdz 50%.

Pakalpojumu klāstā ietilpst ārstu speciālistu konsultācijas, diagnostika, laboratoriskie izmeklējumi, rehabilitācija u.c.

Kuponus varēs saņemt (un pēc tam griezties pēc veselības aprūpes pakalpojumiem) MFD Veselības centrā „Dziedniecība” (Rušonu iela 15, Rīga, Ķengarags, tālr. 67131313) un Veselības centrā „Možums-1” (Bruņinieku iela 8, Rīga, Centrs, tālr. 67273435).

Visiem pārējiem šo kuponu ir iespējams nopirkt MFD Veselības centrā „Dziedniecība”.

Kā arī MFD Veselības grupa aicina Latvijas iedzīvotājus atbalstīt invalīdus MFD Labdarības programmas „Palīdzi” ietvaros http://help.mfd.lv/lv/ziedot/. Savāktie ziedojumi dos iespēju invalīdiem, kā arī pensionāriem un bērniem, saņemt nepieciešamo medicīnisko palīdzību bezmaksas!


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 40 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā astoņdesmit tūkstošiem pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. Sīkāku informāciju var iegūt www.mfd.lv vai pa tālruni 67255823.

web izstrāde, interneta veikalu izstrāde un seo web hostings, .net hostings, serveru noma
Top.LV