MFD

Preses relīzes

MFD Veselības grupa piedāvā bezmaksas urologa konsultācijas


Starptautiskās Uroloģijas nedēļas ietvaros š.g. 23. un 25. septembrī MFD Veselības grupa piedāvā iespēju saņemt bezmaksas urologa konsultāciju.

Vīriešu uroloģisko slimību problēma mūsdienās ir aktualizējusies: uroģenitālās sistēmas slimības ir sastopamas 40 gadīgajiem vīriešiem – 20% gadījumu un vīriešiem no 40 līdz 50 gadiem – jau 50% gadījumu. Šo problēmu pieauguma temps apsteidz pat sirds un asinsvadu sistēmas slimības. Situāciju pasliktina fakts, ka vairums vīriešu, kas cieš no uroloģiskajām saslimšanām, izvēlas pašārstēšanos.

MFD Veselības grupa aicina vīriešus laicīgi rūpēties par savu veselību un reizi gadā apmeklēt urologu, pat ja problēmas nepastāv. Nopietnas slimības agrīnā stadijā sūdzības parasti neizraisa, bet tikai tad tās ir visvieglāk ārstējamas.

Starptautiskajā Uroloģijas nedēļā bezmaksas* urologa konsultācijas notiks:


•MFD doktorātā „Ziepniekkalns”, Rīgā, Valdeķu ielā 65, iepriekšējais pieraksts pa tālruni 67676731
-pirmdien, 2013. gada 23. septembrī, no plkst. 17:15 līdz 19:15

•MFD Veselības centrā „Dziedniecība”, Rīgā, Rušonu ielā 15, iepriekšējais pieraksts pa tālruni 67131313
-pirmdien, 2013. gada 23. septembrī no plkst. 18:15 līdz 19:15
-trešdien, 2013. gada 25. septembrī no plkst. 17:00 līdz 19:00

MFD Veselības grupa aicina rūpēties par savu veselību un izmantot bezmaksas konsultācijas iespējas!

* Papildus procedūru un manipulāciju nepieciešamības gadījumā, to cena tiek aprēķināta saskaņā ar MFD Veselības grupas cenrādi.


MFD Veselības grupa uzsāka savu darbību vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 350 000 pacientu dažādās vietās Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. MFD Veselības grupu pārstāv mūsdienīgi veselības aprūpes centri un doktorāti: Veselības centrs „Pārdaugava”, „Iļģuciems”, „Dziedniecība” un „Možums-1”, plašs doktorātu tīkls, kardiocentri, diagnostikas nodaļas, sieviešu veselības centri „Vita”, zobārstniecības klīnikas „ASTRA dent” un „Nova Dent”. MFD lepojas ar modernu medicīnisko aprīkojumu un vairāk kā 700 darbinieku lielu kolektīvu. Vairāk informācijas: www.mfd.lv.


web izstrāde, interneta veikalu izstrāde un seo web hostings, .net hostings, serveru noma
Top.LV