MFD

Preses relīzes

MFD Veselības grupa aicina uz bezmaksas infektologa konsultācijām


Vispasaules imunizācijas nedēļas ietvaros, š. g. 25., 29. un 30. aprīlī, MFD Veselības centrā „Dziedniecība” tiks nodrošinātas bezmaksas infektologa konsultācijas un atlaide ērču encefalīta vakcīnai.

Eiropā imunizācijas nedēļa tiek rīkota kopš 2005. gada un tās mērķis ir paaugstināt iedzīvotāju izpratni par vakcināciju.

Ņemot vērā ļoti atšķirīgas informācijas pieejamību plašsaziņas līdzekļos, attieksme pret vakcināciju ir dažāda. Lai saņemtu profesionālu padomu par vakcīnu veidiem, indikācijām un kontrindikācijām, visi interesenti tiek aicināti saņemt infektoloģes dr. Larisas Ščuras konsultāciju par brīvu.

Konsultācijas notiks MFD Veselības centrā „Dziedniecība”, Rušonu ielā 15, Rīgā:

•2013. gada 25. aprīlī (ceturtdien), no plkst. 13:00 līdz plkst. 19:00
•2013. gada 29. aprīlī (pirmdien), no plkst. 14:00 līdz plkst. 19:00
•2013. gada 30. aprīlī (otrdien), no plkst. 08:00 līdz plkst. 12:00

Lūdzam iepriekš pieteikties, zvanot uz reģistratūru 67 13 13 13.

Tuvojoties vasarai, un sākoties izbraukumu sezonai pie dabas, īpaši aktuāla kļūst aizsardzība pret ērču encefalītu. Šobrīd ir īstais laiks lai veiktu vakcināciju, kura vēl paspēs iedarboties. Tāpēc šīs nedēļas ietvaros vakcīna pret ērču encefalītu Encepur Adult pieaugušajiem būs pieejama ar Ls 8,00 atlaidi – Ls 17,00 (vecā cena Ls 25,00).

MFD Veselības grupa aicina savlaicīgi rūpēties par savu veselību!MFD Veselības grupa uzsāka savu darbību vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 350 000 pacientu dažādās vietās Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. MFD Veselības grupu pārstāv mūsdienīgi veselības aprūpes centri un doktorāti: Veselības centrs „Pārdaugava”, „Iļģuciems”, „Dziedniecība” un „Možums-1”, plašs doktorātu tīkls, kardiocentri, diagnostikas nodaļas, sieviešu veselības centri „Vita”, zobārstniecības klīnikas „ASTRA dent” un „Nova Dent”. MFD lepojas ar modernu medicīnisko aprīkojumu un vairāk kā 700 darbinieku lielu kolektīvu. Vairāk informācijas: www.mfd.lv.


web izstrāde, interneta veikalu izstrāde un seo web hostings, .net hostings, serveru noma
Top.LV