MFD

Preses relīzes

Eiropas Uroloģijas dienā MFD Veselības centrs „Pārdaugava” piedāvā saņemt bezmaksas urologa konsultāciju


2010. gada 15. septembris - Eiropas Uroloģijas dienas ietvaros MFD Veselības centrs „Pārdaugava” piedāvā iespēju saņemt bezmaksas sertificēta urologa Kirila Ivanova konsultāciju.

Vīriešu uroloģisko slimību problēma mūsdienās ir aktualizējusies: uroģenitālās sistēmas slimības 20% gadījumu ir sastopamas 40 gadīgiem vīriešiem un jau 50 % - vīriešiem no 40 līdz 50 gadiem. Šo problēmu pieauguma temps apsteidz pat sirds un asinsvadu sistēmas slimības. Situāciju pasliktina fakts, ka vairums vīriešu, kas cieš no uroloģiskajām saslimšanām, izvēlas pašārstēšanos.

MFD Veselības centrs „Pārdaugava” aicina vīriešus laicīgi rūpēties par savu veselību un reizi gadā apmeklēt urologu, pat ja problēmas nepastāv. Nopietnas slimības agrīnā stadijā sūdzības parasti neizraisa, bet tikai tad tās ir visvieglāk ārstējamas.

2010. gada 15. septembrī, Eiropas Uroloģijas dienā, no plkst. 10:00 līdz 14:00 MFD Veselības centrs „Pārdaugava” piedāvā vīriešiem bezmaksas urologa konsultācijas*.

Pieņemšanu veic viens no MFD Veselības centrs „Pārdaugava” vispieprasītākajiem ārstiem – urologs Kirils Ivanovs. Speciālists ārstē urīnpūšļa un prostatas slimības, nierakmeņu slimības, vīriešu dzimumorgānu infekcijas. Konsultē pacientus ar priekšlaicīgas ejakulācijas problēmām un veic cistoskopijas.

MFD Veselības centrs „Pārdaugava” atrodas Vienības gatvē 109, Rīgā. Sīkāka informācija un pieraksts pa tālruni 67131316.

http://www.mfd-pardaugava.lv


* Papildus procedūru un manipulāciju nepieciešamības gadījumā, to cena tiek aprēķināta saskaņā ar MFD Veselības centra „Pārdaugava” cenrādi.

web izstrāde, interneta veikalu izstrāde un seo web hostings, .net hostings, serveru noma
Top.LV