MFD

Preses relīzes

Ir atvērtas papildus budžeta vietas!


Cienījamie rīdzinieki!

No 10.12.2012. līdz 28.12.2012. ir atvērtas papildus valsts finansētas* vietas diagnostikas izmeklējumiem:
MFD Veselības centrā „Dziedniecība”, Rušonu ielā 15, Rīgā, www.mfd.lv, tālr. 67131313 - ultrasonogrāfijai, datortomogrāfijai, magnētiskajai rezonansei, rentgenam, doplerogrāfijai, endoskopijai un kolonoskopijai.
MFD Veselības centrā „Pārdaugava”, Vienības gatvē 109, Rīgā, www.mfd-pardaugava.lv, tālr. 67131316 – datortomogrāfijai un fibrogastroskopijai.
MFD Veselības centrā „Iļģuciems”, Buļļu ielā 9, Rīgā, www.mfd-ilguciems.lv, tālr. 67131311 – ultrasonogrāfijai, datortomogrāfijai, rentgenam, ehokardiogrāfijai, mamogrāfijai un doplerogrāfijai.
MFD doktorātā „Ziepniekkalns”, Valdeķu ielā 65, Rīgā, tālr. 67676731 – ultrasonogrāfijai un rentgenam.
MFD doktorātā „Mežciems”, Sergeja Eiženšteina ielā 23, Rīgā, tālr. 67436637 – ultrasonogrāfijai un doplerogrāfijai.
MFD diagnostikas kabinetā, Sadovņikova ielā 20, Rīgā, tālr. 67131313 - ultrasonogrāfijai, doplerogrāfijai un ehokardiogrāfijai.
Veselības centrā „Možums-1”, Bruņinieku ielā 8, Rīgā, www.mozums1.lv, tālr. 67273435 – ultrasonogrāfijai, doplerogrāfijai un rentgenam.

Pasteidzieties! Vietu skaits ir ierobežots!

Iedzīvotāju lielas ieinteresētības dēļ ir iespējamas grūtības sazvanīt atsevišķus MFD veselības centru vai doktorātus.
Iepriekš atvainojamies par sagādātajām neērtībām un, ja tas ir iespējams, aicinām veikt iepriekšēju pierakstu klātienē reģistratūrās.
Atsevišķi MFD veselības centri un doktorāti strādās arī sestdienās.

*Ir nepieciešams nosūtījums no ārsta, kuram ir noslēgts līgums ar Nacionālo veselības dienestu.


MFD Veselības grupa uzsāka savu darbību vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 350 000 pacientu dažādās vietās Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. MFD Veselības grupu pārstāv mūsdienīgi veselības aprūpes centri un doktorāti: Veselības centrs „Pārdaugava”, „Iļģuciems”, „Dziedniecība” un „Možums-1”, plašs doktorātu tīkls, kardiocentri, diagnostikas nodaļas, sieviešu veselības centri „Vita”, zobārstniecības klīnikas „ASTRA dent” un „Nova Dent”. MFD lepojas ar modernu medicīnisko aprīkojumu un vairāk kā 700 darbinieku lielu kolektīvu. Vairāk informācijas: www.mfd.lv.


web izstrāde, interneta veikalu izstrāde un seo web hostings, .net hostings, serveru noma
Top.LV