MFD

Preses relīzes

2009. gada 14. un 15. septembrī MFD Veselības centrā, atbalstot Eiropas uroloģijas dienas, tiek sniegtas bezmaksas urologa konsultācijas


Jau vairākus gadus Eiropā notiek uroloģijas dienas. Šogad pirmo reizi arī Latvija piedalās Eiropas uroloģijas dienās. Pasākuma ietvaros paredzēts informēt sabiedrību par prostatas slimību un erektīvās disfunkcijas būtību. Izvēlētās tēmas šogad veltītas vīriešu veselībai.

MFD Veselības centrs, iesaistoties un atbalstot Eiropas uroloģijas dienas, š.g. 14. un 15. septembrī piedāvā vīriešiem bezmaksas saņemt urologa konsultāciju un nepieciešamos padomus, lai atklātu iespējamās uroloģiskās saslimšanas.

Bezmaksas urologa konsultācijas:
14.09.2009. - no plkst. 8.00 līdz 11.00
15.09.2009. - no plkst. 16.00 līdz 19.00.
Konsultācijas tiks sniegtas MFD Veselības centrā, Rušonu ielā 15, Rīgā (314. kabinetā).
Sīkāka informācija pa tālruni 67131313.

Tradicionāli ir pieņemts uzskatīt, ka problēmas ar urinēšanu vīriešiem pusmūža vecumā tā ir parasta novecošanas pazīme. Taču šis pieņēmums nav pareizs. Šī ir saslimšana, kuru var efektīvi ārstēt. Tāpēc nevajag ar to samierināties.

Vīrieša brieduma laiks - laiks, kad jāsteidzas dzīvot! Tas ir arī laiks, kad nepieciešams nopietni padomāt par savu veselību.

Katram vīrietim vienu reizi gadā būtu jāapmeklē urologs, pat tad, ja nav nekādu sūdzību, jo ne prostatas adenoma, ne prostatas ļaundabīgi audzēji to sākuma stadijā nekādas sūdzības nerada, taču tieši sākumstadijā šīs saslimšanas ir vieglāk izārstēt.

Nav noslēpums, ka vīrieši savas veselības problēmas ilgi slēpj. Fiziskā veselība un laba pašsajūta lielā mērā ir atkarīga no individuālās seksuālās veselības.

Papildus informācija par MFD Veselības centra medicīnas pakalpojumiem un diagnostikas iespējām - Internetā: www.mfd.lv

web izstrāde, interneta veikalu izstrāde un seo web hostings, .net hostings, serveru noma
Top.LV