MFD

Preses relīzes

MFD Veselības grupa piedāvā bezmaksas internistu konsultācijas


Pasaules veselības dienas ietvaros, š. g. 12. un 15. aprīlī, MFD Veselības centrā „Iļģuciems” un MFD doktorātā „Ziepniekkalns” tiks nodrošinātas bezmaksas internistu (terapeitu) konsultācijas.

Pasaules veselības diena šogad tiek atzīmēta jau sešdesmit trešo reizi. Viens no galvenajiem Pasaules veselības dienas uzdevumiem ir pievērst iedzīvotāju uzmanību savai un savu tuvinieku veselībai.

Atbalstot šo dienu, MFD Veselības grupa piedāvā iespēju saņemt bezmaksas internista (terapeita) konsultācijas.
MFD Veselības grupā strādā augsti kvalificēti internisti (terapeiti) ar ilgu profesionālo pieredzi. Internisti pieņem pacientus iekšķīgu saslimšanu gadījumos, kā piemēram, sirds un asinsvadu, elpošanas, gremošanas, urīnizvadceļu, endokrīnās sistēmas u.c. problēmu gadījumos, veic diagnostiku un ārstēšanu, ievērojot visu orgānu savstarpējo mijiedarbību. Tas ir īpaši svarīgi, kad pacientam ir vairākas problēmas, piemēram, paaugstināts asinsspiediens un cukura diabēts.

Konsultācijas notiks:
•Piektdien, 12. aprīlī, MFD doktorātā „Ziepniekkalns”, Valdeķu ielā 65, Rīgā, no plkst. 8:00 līdz plkst. 10:00, Dr. Agnese Rubene, tālrunis pierakstam: 67676731.
•Pirmdien, 15. aprīlī, MFD Veselības centrā „Iļģuciems”, Buļļu ielā 9, Rīgā, no plkst. 13:00 līdz plkst. 17:00, Dr. Inga Smirnova, tālrunis pierakstam: 67131311, www.mfd-ilguciems.lv.


Lūdzam iepriekš pieteikties, zvanot uz reģistratūrām.

MFD Veselības grupa aicina savlaicīgi rūpēties par savu veselību!


MFD Veselības grupa uzsāka savu darbību vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 350 000 pacientu dažādās vietās Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. MFD Veselības grupu pārstāv mūsdienīgi veselības aprūpes centri un doktorāti: Veselības centrs „Pārdaugava”, „Iļģuciems”, „Dziedniecība” un „Možums-1”, plašs doktorātu tīkls, kardiocentri, diagnostikas nodaļas, sieviešu veselības centri „Vita”, zobārstniecības klīnikas „ASTRA dent” un „Nova Dent”. MFD lepojas ar modernu medicīnisko aprīkojumu un vairāk kā 700 darbinieku lielu kolektīvu. Vairāk informācijas: www.mfd.lv.


web izstrāde, interneta veikalu izstrāde un seo web hostings, .net hostings, serveru noma
Top.LV