MFD

Preses relīzes

MFD ir sākusi sniegt veselības aprūpes pakalpojumus labdarības programmas „Palīdzi” ietvaros

2008. gada 3. novembris - pirms mēneša Medicīniskā firma „Dziedniecība” (MFD) uzsāka labdarības programmu „Palīdzi”, kuras mērķis ir palīdzēt sociāli neaizsargātajiem iedzīvotājiem saņemt nepieciešamo medicīnisko palīdzību. Programmas „Palīdzi” ietvaros tiek vākti ziedojumi, kas pilnībā novirzīti veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanai pensionāriem, invalīdiem un bērniem.

Pirmā mēneša laikā tika saziedoti naudas līdzekļi Eur 314,45 apmērā. Visus ziedojumus veikušas fiziskas personas. MFD pateicas visiem, kuri izrādīja līdzcietību un palīdzību sociāli neaizsargātajām personām!

Neskatoties uz esošo valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu programmu, daļa iedzīvotāju nevar saņemt nepieciešamo medicīnisko palīdzību, jo eksistē „pacienta iemaksa”, lielas rindas uz valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanu, kā arī ir ierobežota pieejamība un nepietiekams pakalpojumu klāsts valsts apmaksātajiem veselības aprūpes pakalpojumiem. Ierobežoti finansētas valsts medicīnas apstākļos, arvien vairāk parādās cilvēki, kuri nevar savlaicīgi saņemt viņiem nepieciešamo kvalitatīvu medicīnisko palīdzību. Sevišķi cieš vientuļi, maznodrošināti, veci cilvēki, kuri, sava vecuma dēļ ir atkarīgi no pastāvīgas vajadzības saņemt medicīnisko palīdzību, bet, kuriem nav iespējas izmantot maksas pakalpojumus. Tikpat neaizsargāti ir bērni un invalīdi.

"Par pirmajā mēnesī saņemtajiem ziedojumiem mēs esam uzsākuši veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu sociāli neaizsargātajām personām. Palīdzība tiks sniegta šī mēneša laikā. Tāpat mēs turpinām vākt ziedojumus, kuri palīdzēs trūcīgajām personām nākošajā mēnesī" - programmas darbības principu skaidro projekta koordinatore Vivita Vircava: "Šajā mēnesī mēs plānojam koncentrēties uz tiem pakalpojumiem, kurus neapmaksā valsts un lielākā daļa veselības apdrošināšanas kompānijas. Piemēram - ārstu speciālistu mājas vizītes pie pacientiem, kuri paši nevar atnāk uz poliklīniku. Mēs strādājam ciešā kontaktā ar ģimenes ārstiem, kuri lieliski pārzina savus pacientus un sniedz iespēju mums virzīt palīdzību tur, kur tā ir nepieciešama visvairāk!".  

Pirmajā mēnesī savākto ziedojumu naudas summa palīdzēs sniegt nepieciešamo medicīnisko palīdzību vairāk kā 10 sociāli neaizsargātajām personām. Diemžēl tā ir tikai neliela daļiņa no tiem, kuriem tik ļoti ir nepieciešama medicīniskā palīdzība, bet kuri nespēj un nevar par sevi parūpēties paši. Tāpēc MFD aicina visus, kam ir iespēja un vēlēšanās, palīdzēt!

web izstrāde, interneta veikalu izstrāde un seo web hostings, .net hostings, serveru noma
Top.LV