MFD

Preses relīzes

Bērnu stomatologa bezmaksas pakalpojumi MFD doktorātā „Ziepniekkalns”


MFD Doktorāts „Ziepniekkalns” – Rīga, Ziepniekkalns, Valdeķu iela 652013. gada 3. janvārī – MFD doktorāts „Ziepniekkalns”, kas tika atvērts 2012.g. oktobrī, piedāvā ne tikai diagnostiskos, laboratoriskos pakalpojumus un ārstu speciālistu konsultācijas, bet piedāvā arī zobārsta bezmaksas pakalpojumus bērniem līdz 18 gadiem.

Cik bieži un no kāda vecuma bērnam ir nepieciešams zobārsta apmeklējums?

Mūsdienās bērnu zobārsti apgalvo – ja bērnu aizvestu pie zobārsta tikko tam ir parādījies pirmais piena zobiņš, būtu iespējams izaudzināt cilvēku, kurš nesastaptos ar zobu sāpēm. Bērniem zobi veidojas pakāpeniski, un ja šo procesu kontrolētu, no daudzām stomatoloģiskām saslimšanām var izvairīties.

Pirmoreiz bērns ir jāved pie zobārsta 1 - 2 gadu vecumā. Tas ir nepieciešams, lai atklātu un novērstu dažādus ieradumus, kas veidojas pirmo piena zobu šķilšanās periodā. Ārsts apmāca vecākus veikt bērna mutes dobuma higiēnu.

Otro reizi - 3 – 4 gadu vecumā, lai pasargātu bērnu no žokļa deformācijas. Svarīgi atcerēties, ka piena zobi ir jāārstē, jo savādāk to vietā nevar izšķilties veselīgi pastāvīgie zobi.

Trešajam apmeklējumam, ja nav problēmu, jābūt 6 - 8 gadu vecumā. Tas ir nepieciešams, lai sekotu līdzi zobu maiņai, jo ir iespējama pastāvīgo zobu šķilšanās aizkavēšanās vai pastāvīgo zobu nepareiza šķilšanās.

Pēc tam 9 - 10 gadu vecumā, lai novērstu identificētās deformācijas, veiktu kariesa profilaksi un koriģētu zobu tīrīšanas procesu.

Vēlāk – 12 - 14 gadu vecumā, jo 15 gados zobu veidošanās tiek pabeigta.

Pēc 15 gadiem divas reizes gadā ir jāveic zobu higiēna.

Ļoti svarīgs nosacījums bērnu zobu ārstēšanā ir labs zobārsts, kurš prot atrast kopīgu valodu ar bērniem, panākt lai viņi nebaidītos no ārsta apmeklējuma. Tieši šāds speciālists strādā MFD doktorātā „Ziepniekkalns”. Bērnu zobārstei Inārai Luksai ir vairāk kā 30 gadus profesionālā pieredze un dabas dots talants komunicēt ar mazajiem pacientiem.

Nav mazsvarīgs fakts – MFD doktorātā „Ziepniekkalns” visi zobārstniecības pakalpojumi bērniem ir BEZMAKSAS!

MFD doktorāta „Ziepniekkalns” adrese – Rīga, Ziepniekkalns, Valdeķu iela 65.
Darba laiks: darba dienās no 8:00 līdz 20:00, brīvdienās – slēgts.
Reģistratūras tālruņa numurs: 67676731.
Elektroniskā pasta adrese: ziepniekkalns AT mfd DOT lv
 

Lai iegūtu papildinformāciju, griezieties MFD:

MFD Veselības grupa
Medicīniskā Firma Dziedniecība
Rušonu iela 15
Rīga  LV-1057
Latvija
Tālrunis: (371) 67-25-58-23
Fakss: (371) 67-18-84-60
E-mail: info AT mfd DOT lv
URL: http://www.mfd.lv


MFD Veselības grupa uzsāka savu darbību vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 350 000 pacientu dažādās vietās Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. MFD Veselības grupu pārstāv mūsdienīgi veselības aprūpes centri un doktorāti: Veselības centrs „Pārdaugava”, „Iļģuciems”, „Dziedniecība” un „Možums-1”, plašs doktorātu tīkls, kardiocentri, diagnostikas nodaļas, sieviešu veselības centri „Vita”, zobārstniecības klīnikas „ASTRA dent” un „Nova Dent”. MFD lepojas ar modernu medicīnisko aprīkojumu un vairāk kā 700 darbinieku lielu kolektīvu. Vairāk informācijas: www.mfd.lv.


web izstrāde, interneta veikalu izstrāde un seo web hostings, .net hostings, serveru noma
Top.LV