MFD

Preses relīzes

MFD Veselības centrs „Dziedniecība” aicina bez maksas nodot asins analīzes uz HIV


 

MFD Veselības centrs „Dziedniecība” aicina bez maksas nodot asins analīzes uz HIV

 

2013. gada 28. novembrī – Š.g. 2. decembrī,  Pasaules AIDS dienas ietvaros, MFD Veselības centrs „Dziedniecība”  (Rušonu ielā 15, Rīgā) piedāvā cilvēkiem, kam radušās šaubas par iespējamu inficēšanos, nodot asins analīzes uz cilvēka imūndeficīta vīrusu (HIV) bez maksas.


Katru gadu decembra sākumā pasaulē tiek atzīmēta AIDS diena, kuras ietvaros notiek dažādi pasākumi un akcijas, lai sabiedrību informētu par AIDS izplatību un bīstamību, kā arī cīņu pret nāvējošo slimību.


Galvenie inficēšanās ceļi ir:

  • seksuāli transmisīvais – dzimumattiecības ar biežu partneru maiņu, nelietojot prezervatīvus;
  • caur asinīm u.c. bioloģiskiem šķidrumiem, ja tie satur asinis; (tai skaitā vienreizlietojamo šļirču neizmantošana intravenozo narkotiku lietotājiem);
  • jaundzimušā inficēšanās no mātes grūtniecības, dzemdību vai zīdīšanas laikā (HIV vertikālā transmisija).

Kaut arī HIV ir neizārstējama slimība, tomēr ar katru gadu, zinātnei attīstoties, medikamentu klāsts, ko izmanto HIV inficēto cilvēku ārstēšanā, pieaug. Tiek uzskatīts, ka HIV inficēta persona, saņemot savlaicīgu, adekvātu terapiju var nodzīvot pat vairākus gadu desmitus, tāpēc inficētajam ļoti būtiski diagnosticēt šo saslimšanu pēc iespējas ātrāk.


Gaidām visus interesentus, kas vēlas nodot asins uz HIV bezmaksas, 2013. gada 2. decembrī MFD Veselības centrā „Dziedniecība”, Rušonu ielā 15, Rīgā, no plkst. 13.00 līdz 18.00, 112. kabinetā. Sīkāka informācija: Tālr. 67131313.


Ārsta norīkojums nav nepieciešams. Informācija par katru pacientu ir stingri konfidenciāla!


MFD Veselības grupa uzsāka savu darbību vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 350 000 pacientu dažādās vietās Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. MFD Veselības grupu pārstāv mūsdienīgi veselības aprūpes centri un doktorāti: Veselības centrs „Pārdaugava”, „Iļģuciems”, „Dziedniecība” un „Možums-1”, plašs doktorātu tīkls, kardiocentri, diagnostikas nodaļas, sieviešu veselības centri „Vita”, zobārstniecības klīnikas „ASTRA dent” un „Nova Dent”. MFD lepojas ar modernu medicīnisko aprīkojumu un vairāk kā 700 darbinieku lielu kolektīvu. Vairāk informācijas: www.mfd.lv.


web izstrāde, interneta veikalu izstrāde un seo web hostings, .net hostings, serveru noma
Top.LV