MFD

Preses relīzes

MFD veselības aprūpes labdarības programmai „Palīdzi” oktobrī aprit viens gads


2009. gada 1. oktobris - MFD Veselības grupas labdarības programma „Palīdzi”, kuras mērķis ir palīdzēt sociāli neaizsargātajiem iedzīvotājiem saņemt nepieciešamo medicīnisko palīdzību, svin viena gada jubileju.
Gada laikā programmas ietvaros tika paveikts liels darbs: sabiedrības informēšana par projektu un izvērtētas atbilstošās personas palīdzības saņemšanai. Neskatoties uz to, ka programma ir pavisam jauna, gada laikā savāktie ziedojumi deva iespēju sniegt veselības aprūpes pakalpojumus 166 trūcīgiem pensionāriem, invalīdiem un bērniem. Vislielākā palīdzība un medicīniskā aprūpe bija nepieciešama gados veciem cilvēkiem, kuriem tika sniegtas ārstu-speciālistu konsultācijas gan mājas apstākļos gan MFD Veselības centrā.

Programmas „Palīdzi” darbības laikā ziedojumus veica gan fiziskas, gan juridiskas personas. MFD Veselības grupas programmas „Palīdzi” organizatori izsaka lielu pateicību ikvienam, kuriem bija vēlēšanās un iespēja veikt ziedojumus. Īpaša pateicība uzņēmumiem SIA „OLYMPUS LATVIA” par ilglaicīgu līdzdalību, kā arī interneta medijiem „Draugiem.lv” un „one.lv” par informatīvo atbalstu.

Gada laikā situācija veselības aprūpes sfērā ir krasi mainījusies un līdz ar valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu finansējuma samazinājumu vēl lielāka daļa iedzīvotāju nevar saņemt nepieciešamo medicīnisko palīdzību. Tāpēc MFD Veselības grupas programmai „Palīdzi” ir ļoti nozīmīga loma veselības aprūpes pakalpojumu nodrošināšanai trūcīgiem pensionāriem, invalīdiem un bērniem.

„Man ir liels prieks un gandarījums par to, ka šajos laikos mēs varam rast iespēju un kopīgiem spēkiem palīdzēt vientuļiem, maznodrošinātiem, veciem cilvēkiem. Programmas nepieciešamību un īstu gandarījumu par savu darbu izjūti, ieraugot patiesu pateicību astoņdesmitgadīgas sirmgalves acīs, stāstot par iespēju programmas ietvaros saņemt bez maksas viņai vitāli nepieviešamo medicīnisko palīdzību īsā laika periodā, negaidot garā rindā pēc valsts apmaksāta pakalpojuma”, stāsta projekta koordinatore Vivita Vircava.

1. oktobri Pasaules Veselības organizācija pasludinājusi par Starptautisko veco ļaužu dienu, to atzīmē vairums Eiropas Savienības valstu, un arī Latvijā šogad oficiāli pirmo reizi atzīmē Starptautisko veco ļaužu dienu. Šajā dienā vecākās paaudzes ļaudis runā par savām sāpēm un vēlmēm. Svarīgi ir ne tikai šajā dienā, bet ikdienā uzklausīt un pievērst uzmanību veco cilvēku problēmām. Lielā mērā MFD Veselības grupas labdarības programma „Palīdzi” ir radīta, lai sadzirdētu veco ļaužu problēmas, jo tieši veciem cilvēkiem ir pastiprināta nepieciešamība pēc veselības aprūpes pakalpojumiem.

Izjūtot situācijas nopietnību ikdienā, MFD Veselības grupa aicina visus, kam ir iespēja un vēlēšanās, palīdzēt cilvēkiem, kuri nespēj parūpēties paši par sevi. Šim mērķim ir izveidota labdarības programma „Palīdzi”, kuru raksturo liela efektivitāte un pilnīgs finanšu caurspīdīgums. Sīkāku informāciju var saņemt speciālā labdarības programmas „Palīdzi” Interneta mājas lapā:
http://help.mfd.lv.

MFD veselības grupas administrācija savā vārdā un trūcīgo personu vārdā pateicas visiem, kuri ir gatavi izrādīt līdzcietību un palīdzēt, veicot ziedojumus. Visi kopā mēs varam ievērojami uzlabot maznodrošināto personu dzīves kvalitāti, un, iespējams, kādam izglābt dzīvību!

MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 40 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā astoņdesmit tūkstošiem pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. Sīkāku informāciju var iegūt www.mfd.lv vai pa tālruni 67255823.

web izstrāde, interneta veikalu izstrāde un seo web hostings, .net hostings, serveru noma
Top.LV