MFD

Preses relīzes

MFD uzsāk veselības aprūpes labdarības programmu „Palīdzi”


Jauna ziedojumu vākšanas veselības aprūpes labdarības programma „Palīdzi”, kuras mērķis ir nodrošināt kvalitatīvu veselības aprūpes palīdzību sociāli neaizsargātajiem iedzīvotājiem: pensionāriem, invalīdiem un bērniem


2008. gada 1. oktobris
– Medicīniskā firma „Dziedniecība” (MFD) uzsāk labdarības programmu „Palīdzi”, kuras mērķis ir palīdzēt sociāli neaizsargātajiem iedzīvotājiem saņemt nepieciešamo medicīnisko palīdzību. Programmas „Palīdzi” ietvaros tiek vākti ziedojumi, kas pilnībā būs novirzīti veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanai pensionāriem, invalīdiem un bērniem.

Neskatoties uz esošo valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu programmu, daļa iedzīvotāju nevar saņemt nepieciešamo medicīnisko palīdzību, jo eksistē „Pacienta iemaksa”, lielas rindas uz valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanu, kā arī ir ierobežota pieejamība un nepietiekams pakalpojumu klāsts valsts apmaksātajiem veselības aprūpes pakalpojumiem. Ierobežoti finansētas valsts medicīnas apstākļos, arvien vairāk parādās cilvēki, kuri nevar savlaicīgi saņemt viņiem nepieciešamo kvalitatīvu medicīnisko palīdzību. Sevišķi cieš vientuļi, maznodrošināti, veci cilvēki, kuri, sava vecuma dēļ ir atkarīgi no pastāvīgas vajadzības saņemt medicīnisko palīdzību, bet, kuriem nav iespējas izmantot maksas pakalpojumus. Tikpat neaizsargāti ir bērni un invalīdi.

Katru dienu MFD medicīnas centrus un doktorātus apmeklē liels skaits šādu pacientu, bet, ņemot vērā valsts esošā finansējuma ierobežojumus, MFD nevar palīdzēt visām trūcīgajām personām. Rindas uz dažiem valsts apmaksātajiem pakalpojumiem var sasniegt pusgadu un vairāk. Bet atteikt daudziem no trūcīgajām personām mums nav tiesību, gan medicīnisku iemeslu dēļ, gan līdzcietības un sociālās atbildības dēļ. Tāpēc MFD regulāri sniedz veselības aprūpes pakalpojumus lielākā apmērā, nekā to nosaka noslēgtais līgums par valsts apmaksātajiem veselības aprūpes pakalpojumiem, pārsniedzot iedalīto finanšu apjomu vairāk par simts tūkstošiem latu.

Izjūtot situācijas nopietnību praksē, MFD aicina visus, kam ir iespēja un vēlēšanās, palīdzēt trūcīgajām personām, kuras nespēj parūpēties par sevi paši. Šim mērķim ir izveidota labdarības programma „Palīdzi”, kuru raksturo liela efektivitāte un pilnīgs finanšu caurspīdīgums. Sīkāku informāciju var saņemt speciālā labdarības programmas „Palīdzi” Interneta mājas lapā: http://help.mfd.lv.

MFD savā vārdā un trūcīgo personu vārdā pateicas visiem, kuri ir gatavi izrādīt līdzcietību un palīdzēt, veicot ziedojumus. Visi kopā mēs varam ievērojami uzlabot trūcīgo personu dzīves kvalitāti, un, iespējams, kādam izglābt dzīvību!

 

 

Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” (MFD) sāka savu vēsturi pirms 40 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā septiņdesmit tūkstošu pacientiem dažādās vietās visā Rīgā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par pacientu veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. Sīkāka informācija par MFD ir pieejama pa tālruni 67255823 un internetā: www.mfd.lv

web izstrāde, interneta veikalu izstrāde un seo web hostings, .net hostings, serveru noma
Top.LV