MFD

Preses relīzes

MFD Veselības grupa piedāvā bezmaksas internistu konsultācijas


2012. gada 10. aprīlī - Pasaules veselības dienas ietvaros, š. g. 12. aprīlī, MFD Veselības centros tiks nodrošinātas bezmaksas internistu (terapeitu) konsultācijas.

Pasaules veselības diena šogad tiek atzīmēta jau sešdesmit otro reizi. Viens no galvenajiem Pasaules veselības dienas uzdevumiem ir pievērst iedzīvotāju uzmanību savai un savu tuvinieku veselībai.

Atbalstot šo dienu, ceturtdien, 12. aprīlī, MFD Veselības grupa piedāvā iespēju saņemt bezmaksas internista (terapeita) konsultācijas.

MFD Veselības grupā strādā augsti kvalificēti internisti (terapeiti)  ar ilgu profesionālo pieredzi. Internisti pieņem pacientus iekšķīgu saslimšanu gadījumos, kā piemēram, sirds un asinsvadu, elpošanas, gremošanas, urīnizvadceļu, endokrīnās sistēmas u.c. problēmu gadījumos, veic diagnostiku un ārstēšanu, ievērojot visu orgānu savstarpējo mijiedarbību. Tas ir īpaši svarīgi, kad pacientam ir vairākas problēmas, piemēram, paaugstināts asinsspiediens un cukura diabēts.


Konsultācijas notiks:

  • MFD Veselības centrā „Pārdaugava”, Vienības gatvē 109, Rīgā, no plkst. 15:00 līdz plkst. 18:00, Dr. Katerina Jablokova, tālrunis pierakstam: 67131316, www.mfd-pardaugava.lv.
  • MFD Veselības centrā „Iļģuciems”, Buļļu ielā 9, Rīgā, no plkst. 9:00 līdz plkst. 13:00, Dr. Inga Smirnova, tālrunis pierakstam: 67131311, www.mfd-ilguciems.lv.
  • MFD Veselības centrā „Dziedniecība”, Rušonu ielā 15, Rīgā, no plkst. 9:00 līdz plkst. 14:00, Dr. Ilze Dūdiņa, tālrunis pierakstam: 67131313, www.mfd.lv.
  • Veselības centrā „Možums-1”, Bruņinieku ielā 8, Rīgā, no plkst. 15:30 līdz plkst. 19:00, Dr. Svetlana Meļetina, tālrunis pierakstam: 67273435, www.mozums1.lv.

Vienas konsultācijas ilgums ir 20 minūtes. Lūdzam iepriekš pieteikties, zvanot uz MFD veselības centru reģistratūrām.

MFD Veselības grupa aicina savlaicīgi rūpēties par savu veselību!MFD Veselības grupa sāka savu darbību vairāk kā pirms 40 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā divi simti tūkstošiem pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. Sīkāku informāciju jūs varat iegūt www.mfd.lv vai pa tālruni 67255823.


 

web izstrāde, interneta veikalu izstrāde un seo web hostings, .net hostings, serveru noma
Top.LV